Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

http://www.studenci.pun.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » ZAJĘCIA
  •  » Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

#16 2010-09-30 17:59:40

 Leni87

I rok

3063307
Skąd: Closet Land
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 27
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

Ja słyszałam, że u pani K-Sz. to jest bardzo intensywna praca i tak powinno być a to seminarium u prof. Ługowskiej pięknie brzmi.


Nox

Offline

 

#17 2010-09-30 18:43:49

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

dzulia88 napisał:

A co sądzicie o seminarium: Różne odmiany fantastyki w literaturze i folklorze oraz o prowadzącej prof. Ługowskiej? Ktoś wie jakie epoki są poruszane i na czym właściwie to seminarium polega?

Ładnie brzmi, ale na zajęciach już nie jest tak ładnie - jest śpiąco serio; ogólnie to jednak trzeba dużo samozaparcia, mobilizacji i takich tam, bo pani profesor do niczego nie przymusza i ogólnie jak dotąd było, że tak to nazwę, "lajtowo". Teksty zadawała do czytania, ale chyba mało osób je czytało - to w I sem, w II sem - każdy miał zaprezentować jakiś zarys swojej pracy; no i w sumie tyle. Poza tym profesor Ługowska to świetny człowiek


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#18 2010-10-13 13:42:24

juliaaa

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 1

Re: Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

Hello! Ja piszę z zapytaniem, a raczej prośbą o poradę jakie seminarium magisterskie polecacie? Bo generalnie tydzień temu byłam u prof. Wodzińskiego na seminarium o Żydach, ale jednak z niego rezygnuje no i teraz nie bardzo wiem na jakie warto iść:/ Jestem zapisana do prof. Ługowskiej, ale z tego co tu czytałam to trochę nudnawo, myślałam o seminarium z romantyzmu u Ursela ale nie ma już tam miejsc, a nie wiem czy profesor mnie w takim razie przyjmie i czy w ogóle warto:/ Bardzo proszę jeżeli ktoś z mojego rocznika albo z rocznika wyżej mógłby coś poradzić to będę bardzo wdzięczna

Offline

 

#19 2010-10-13 16:32:08

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

U prof. Ługowskiej nudnawo, ale za to zaliczenie miłe
U prof. Ursela nie byłam, ale koleżanka jest i oczywiście bardzo sobie chwali - także gdyby cię przyjął, to ja bym się na twoim miejscu cieszyła

polecam ci i jedno i drugie seminarium, bo prowadzący to złoci ludzie


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#20 2011-09-20 10:58:33

justem

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 3

Re: Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

Czy warto się zapisać do prof. Peisert na HJP? Do wyboru jest jeszcze dr Misiak i dr Obara, nie mam pojęcia kogo wybrać, z żadną z tych osób nie miałam wcześniej styczności. ;]

Offline

 

#21 2011-09-25 14:49:01

trzykropek

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 4

Re: Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr

A co powiecie o wykładzie "techniki perswazyjne w ruchach religijnych"? Ktoś ma jakieś doświadczenia, wie, jak wygląda egzamin? Czy ktoś mógłby cokolwiek powiedzieć na ten temat?

Offline

 
  • Index
  •  » ZAJĘCIA
  •  » Do kogo warto się zapisać? - 1 rok mgr
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki BetonovĂŠ JĂ­mky Nymburk wellness Ciechocinek pakiety