Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

http://www.studenci.pun.pl/


  • Index
  •  » Inne
  •  » kiedy nadchodzi czas nauki...

#1 2010-10-12 19:40:16

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

kiedy nadchodzi czas nauki...

...lub czytania, pisania itp. spraw obowiązkowych względem uczelni. Co robicie?
Bo ja np. nagle dostrzegam, że mój pokój wymaga sprzątania albo mam zaległe pranie, albo jestem głodna.. itd. itd. A wy?

A wgl to jestem ciekawa czy wasze oczekiwania i wyobrażenia na temat studiów spełniły się?


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#2 2010-10-13 08:22:11

Chomiczek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 29

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

Krajobraz za oknem jest bardzo zacny... Sufit też staje się ciekawy...
Co do studiów- wciąż czuję miłą euforię pomimo tylu stoczonych bitew ;]

Offline

 

#3 2010-10-13 16:53:47

 Leni87

I rok

3063307
Skąd: Closet Land
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 27
WWW

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

Ja jak tylko zaczynam studia to mi się przypomina, że nie obejrzałam jeszcze wszystkich odcinków Avengersów nie powzdychałam do Alana, nie byłam na basenie ostatnie miesiące lata i nie zaktualizowałam strony internetowej no cóż... moje oczekiwania podsumuję cytatem z grona tekstów naszej ulubionej dr Serafin "ojoj"

Ostatnio edytowany przez Leni87 (2010-10-13 16:54:46)


Nox

Offline

 

#4 2010-10-13 17:04:09

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

Albert Einstein

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek.

Nauka jest wspaniałym zajęciem, o ile nie musimy z niej czerpać środków do życia. Na życie powinno się zarabiać pracą, co do której nie mamy wątpliwości, że jesteśmy do niej zdolni. Tylko wtedy, gdy nie musimy się nikomu opowiadać, możemy znajdować przyjemność w uprawianiu nauki.


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#5 2010-10-13 21:46:08

Chomiczek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 29

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

"Nauka to skarb. Nie bądź egoistą- zostaw ją dla innych!"

Offline

 

#6 2010-10-22 01:57:54

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

dzisiaj to mi się tak kompletnie nic nie chce...
chociaż nie - ja tak ostatnio ciągle mam -_-'


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#7 2013-05-19 22:59:22

Sonia13

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2013-05-19
Posty: 6

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

Ja rzuciłam studia;D tyle uczenia na nic;/ teraz za to jestem zadowolona robie to co mnie interesuję i liczę, że szybciej znajdę dobra pracę. A Wy co sadzicie? Może znacie taką szkołe? http://www.omega.szkola.pl

Offline

 

#8 2013-05-30 16:57:26

Sonia13

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2013-05-19
Posty: 6

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

Dzięki tej szkole mam kasiorę na wakacje;D ostatnio był Amsterdam tanie loty do Amsterdamu a teraz zbieramy ekipę do Berlina;D jak oś info

Offline

 

#9 2016-05-18 12:09:16

coco1

I rok

Zarejestrowany: 2016-05-04
Posty: 11

Re: kiedy nadchodzi czas nauki...

Też zaczynam gruntownie sprzątać, kiedy trzeba by się było pouczyć. Mój pokój w żadne święta tak nie lśni jak w czasie sesji

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » kiedy nadchodzi czas nauki...
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Suazi Hotels Rajkot komputery sucha beskidzka Komornik Szczecin