Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

http://www.studenci.pun.pl/


#1 2010-10-13 19:11:03

 Leni87

I rok

3063307
Skąd: Closet Land
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 27
WWW

PAŹDZIERNIKOWE PYTANIA I KOMU JE ZADAĆ

Pytanie nr 1 - ile godzin brakuje folklorystom?
Pytanie nr 2 - ile ECTS dokładnie nam brakuje?
Pytanie nr 3 - co z tym BHP w końcu, bo nie wiem czy pytać w dziaknacie czy w 127 (latanie z pokoju do pokoju mnie nie bawi)
Pytanie nr 4 - czy ktoś już złożył dzienniczek praktyk nauczycielskich i może udzielić mi kilka wskazówek?
Pytanie nr 5 - czy są jeszcze jakieś nowe rewelacje o które nie zapytałam?

Ostatnio edytowany przez Leni87 (2010-10-13 19:11:31)


Nox

Offline

 

#2 2010-10-13 21:40:16

Chomiczek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 29

Re: PAŹDZIERNIKOWE PYTANIA I KOMU JE ZADAĆ

Na folklorze brakuje 15 godzin- jak dotąd, bo na ostatni semestr trzeba sobie nabrać przedmiotów... Dla porównania:
http://www.ifp.uni.wroc.pl/download/pla … %20rok.pdf i http://www.ifp.uni.wroc.pl/index.php?strona=studia

ECTS nie brakuje po 12 z przedmiotów fakultatywnych minimalnie trzeba mieć na semestr...

Offline

 

#3 2010-10-13 22:21:26

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: PAŹDZIERNIKOWE PYTANIA I KOMU JE ZADAĆ

Leni87 napisał:

Pytanie nr 1 - ile godzin brakuje folklorystom?
Pytanie nr 2 - ile ECTS dokładnie nam brakuje?
Pytanie nr 3 - co z tym BHP w końcu, bo nie wiem czy pytać w dziaknacie czy w 127 (latanie z pokoju do pokoju mnie nie bawi)
Pytanie nr 4 - czy ktoś już złożył dzienniczek praktyk nauczycielskich i może udzielić mi kilka wskazówek?
Pytanie nr 5 - czy są jeszcze jakieś nowe rewelacje o które nie zapytałam?

Ad.1. jak na moje oko, to przedmioty fakultatywne w ostatnim sem. = brakujące nam godziny czyli 105h
Ad.2. tak jak Chomiczek mówi - nie brakuje
Ad.3. z tego, co wiem to kto się nie załapał teraz (bo szkolenia już były) musi iść w przyszłym roku, ale nie są to inf potwierdzone; o ile pamięć mnie nie myli na starym forum był już ten temat i ludzie jakoś to okrężną drogą załatwiali
Ad.4. eee?
Ad.5. zawsze są jakieś rewelacje


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#4 2011-10-23 18:17:08

trzykropek

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 4

Re: PAŹDZIERNIKOWE PYTANIA I KOMU JE ZADAĆ

A czy ktoś dysponuje mailem do dr Smereki? :>

Offline

 

#5 2012-10-01 18:31:28

Vinamandine

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 1

Re: PAŹDZIERNIKOWE PYTANIA I KOMU JE ZADAĆ

Hej wszystkim! Czy możecie mi powiedzieć jak u was wyglądały kursy biblioteczne i bhp? Kiedy, gdzie szukać informacji na ten temat itp. Jestem w tym temacie całkiem zielona i nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat.

Offline

 
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Koprzywnica przegrywanie kaset vhs spa w Ciechocinku