Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

http://www.studenci.pun.pl/


  • Index
  •  » ZAJĘCIA
  •  » Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

#1 2010-09-26 13:30:08

student

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 12

Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Trudny wybór? Zapytaj! - ktoś z pewnością odpowie i pomoże! :-)

Offline

 

#2 2010-09-26 19:54:30

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

-HLP:
* dr Stanisław Kukurowski,
* dr Krzysztof Polechoński,
* dr Paweł Mackiewicz,
* dr Adam Poprawa,
* dr Wojciech Browarny.

-Gramatyka historyczna (to już raczej formalność):
* dr Helena Sojka-Masztalerz,
* dr Romana Łobodzińska,
* dr Jan Kamieniecki,
* dr Agnieszka Panek (i tu szczególnie zależy mi na opiniach)

HLP - polecam zajęcia z dr Mackiewiczem (miałam z nim zajęcia - są naprawdę ciekawe, a zaliczenie nie jest koszmarem sennym )

GH - a to nie ma dra Maziarza? hmm... szkoda Pani Panek nie znam ani z zajęć, ani z egzaminu. Wybrałabym albo dr Sojkę-Masztalerz albo dr Łobodzińską...

Pozdrawiam :-)


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#3 2010-09-26 21:23:37

 Juillien

Kandydat/ka

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 5

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Nie miałam bliższego kontaktu z żadnym z panów od hlp, więc ciężko mi zabierać głos. Poprawa na oko i ucho wydaje się najbardziej człowieczy. Co do gramatyki - Kamieniecki lub Łobodzińska (ćwiczenia + egzamin), dla mnie duet nie do pobicia.
Choć dr Maziarz ze swoim uśmiechem ostro ich dogania.

Offline

 

#4 2010-09-26 21:36:35

dzulia88

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 6

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

O Browarnym mogę powiedzieć, że jego zajęcia są niezwykle nudne. Naprawdę starałam się wciągnąć, ale nie dałam rady. Zaliczenie na drugim semestrze też było delikatnie mówiąc niełatwe, choć ma opinię najmniej szkodliwego prowadzącego z hlp na 3 roku.

Offline

 

#5 2010-09-26 21:45:50

 Juillien

Kandydat/ka

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 5

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Tych najmniej szkodliwych jest kilku, w zasadzie o każdym poza Kukurowskim można usłyszeć coś takiego. Na VI semestrze to samo mówiono też o dr Orskiej. Wg moich plotek (bo empirycznie nie sprawdzałam) najlepiej było u Poprawy.

Offline

 

#6 2010-09-26 21:54:59

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Dra Kukurowskiego "przeżyłam", ale trauma pozostała do dziś
Dra Mackiewicza wspominam miło - bardzo wyrozumiały człowiek


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#7 2010-09-27 02:20:13

 A. Loobeensky

Kandydat/ka

Skąd: Breslau
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 3
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Hej, a powiedzcie mi, proszę, coś o Romanie, bo z wykładów zapamiętałam ją jako prowadzącego, który znajduje się w moim prywatnym rankingu na pozycji ekstremum nudy, a tutaj Łobo i Łobo, raz za razem


loobeensky.blogspot.com

Offline

 

#8 2010-09-27 15:08:12

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

A. Loobeensky napisał:

Hej, a powiedzcie mi, proszę, coś o Romanie, bo z wykładów zapamiętałam ją jako prowadzącego, który znajduje się w moim prywatnym rankingu na pozycji ekstremum nudy, a tutaj Łobo i Łobo, raz za razem

Niestety nie chodziłam na zajęcia do pani Łobodzińskiej, ale z tego, co rozmawiałam z ludźmi, to naprawdę porządnie prowadzi zajęcia – a z GH lepiej nie wybierać prowadzącego, u którego mało się robi, mało jest kartkówek i wgl połowy materiału nie zrealizuje się wcale. Nie mówiąc o reszcie znam z autopsji, GH zdawałam 3 razy

Pozdrawiam


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#9 2010-09-30 13:51:33

Baldanders

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 3

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Można się zapisać na dwa proseminaria?

Offline

 

#10 2010-09-30 14:05:01

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Baldanders napisał:

Można się zapisać na dwa proseminaria?

wydaje mi się, że można; z tego co pamiętam my nie mogliśmy, bo były w tym samym czasie lub w czasie innych ćwiczeń ze specjalności (jeśli ktoś miał)


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#11 2011-09-20 20:32:27

Disaster90

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 2

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Ponawiam pytanie

A do wyboru w tym roku są:
- HLP
* dr Stanisław Kukurowski,
* dr Krzysztof Polechoński,
* dr Paweł Mackiewicz,
* dr Adam Poprawa,
* dr Wojciech Browarny.

-Gramatyka historyczna:
* dr Beata Kaczmarczyk,
* dr Romana Łobodzińska,
* dr Jan Kamieniecki,
* dr Jerzy Obara

-Wiedza o kulturze współczesnej:
* dr Małgorzata Różewicz
* dr Magdalena Gołaczyńska
* dr Piotr Rudzki

-Proseminaria:
* dr Justyna Bajda - Literatura a sztuki piękne
*dr Agnieszka Libura  - Wprowadzenie do językoznawstwa kognitywnego
* dr Ireneusz Guszpit - Ciało w teatrze
* dr Stanisław Kukurowski  - Tematologia literacka

Chciałabym też wiedzieć coś na temat zajęć opcyjnych prowadzonych przez:
* mgr. Szymona Makucha - Literackie wizje nieśmiertelności
* prof. Sławomira Bobowskiego - Film polski-polska kultura

Bardzo proszę o informacje, które w tym bałaganie byłyby jakkolwiek pomocne
Z góry dziękuję

Offline

 

#12 2011-09-22 01:29:03

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic

Disaster90 napisał:

Ponawiam pytanie

A do wyboru w tym roku są:
- HLP
wybrałabym dra Mackiewicza lub dra Browarnego

-Gramatyka historyczna:
dr Łobodzińską

-Wiedza o kulturze współczesnej:
dr Małgorzatę Różewicz (zdecydowanie!)

-Proseminaria:
* dr Justyna Bajda - Literatura a sztuki piękne
* dr Agnieszka Libura  - Wprowadzenie do językoznawstwa kognitywnego
to lub to... (z w.w.)
* dr Ireneusz Guszpit - Ciało w teatrze
a tej Pani, ani tych zajęć nie znam

Chciałabym też wiedzieć coś na temat zajęć opcyjnych prowadzonych przez:
* mgr. Szymona Makucha - Literackie wizje nieśmiertelności
* prof. Sławomira Bobowskiego - Film polski-polska kultura
tutaj niestety nie pomogę... to jakieś nówki są - mam na myśli zajęcia of course (przynajmniej dla mnie)


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 
  • Index
  •  » ZAJĘCIA
  •  » Do kogo warto się zapisać? - 3 rok lic
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky VelkĂŠ Opatovice weekend w wellness Ciechocinek