• Index
  •  » ZAJĘCIA
  •  » Do kogo warto się zapisać? - 2 rok lic

#16 2012-02-04 11:37:04

 Twoja_wyobraźnia

I rok

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 15

Re: Do kogo warto się zapisać? - 2 rok lic

HLP
dr Joanna Gniady - zajęcia są interesujące, ale większość polega na omawianiu lektur,właściwie streszczaniu
Mimo wszystko kobieta ma ogromna pasję i zajęcia są porywające. W dodatku jest nieziemsko ładna:P

dr Ewa Grzęda - jak ktos miał z Panią dr romantyzm to wie jak jest, PMP podobno wygląda inaczej-jakieś referaciki na zajęciach,i bez żadnych problemów z zaliczeniem.

dr Justyna Bajda - egzamin z nią to bajka


GH:

dr Małgorzata Misiak- zajęcia są ok, kolokwia też spoko.


LiK '89:
dr Stanisław Kukurowski - zajęcia są ciekawe,nie jest wymagana aktywność,sprawdzana skrupulatnie za to jest obecność,zaliczenie niełatwe,ale za to z jaką wiedzą się wychodzi z jego zajęc:P

WOK:

dr Rafał Augustyn - ćwiczenia są beznadziejne,dziwny system wystawiania ocen na koniec, ma swoje humory, i problemy jakie robi z pracą pisemna na trzecim roku...

Offline

 

#17 2012-02-19 11:26:57

vital

Kandydat/ka

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 1

Re: Do kogo warto się zapisać? - 2 rok lic

Fakt, dr Obara nie przygotowuje zbyt dobrze do egzaminu, aczkolwiek ja mam do niego jakąś słabość - po prostu b. sympatyczny człowiek. Miałem z nim ćwiczenia - na egz. trzeba było się sporo uczyć, bo na ćwiczeniach było spokojnie, cicho, nudnawo, mało konkretów.

Offline

 
  • Index
  •  » ZAJĘCIA
  •  » Do kogo warto się zapisać? - 2 rok lic
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky VelkĂŠ Opatovice weekend w ciechocinku z zabiegami dentysta łódź generator statyczny mocy biernej