Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

http://www.studenci.pun.pl/


#1 2010-12-08 23:03:46

 Twoja_wyobraźnia

I rok

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 15

egzamin z GOJP -2 rok

pytanie do lat wyższych o egzaminatorów( dr Piekot,dr Wróblewski,dr Małocha,dr Tomczak,prof.Nowakowska)

Ostatnio edytowany przez Twoja_wyobraźnia (2010-12-08 23:05:10)

Offline

 

#2 2010-12-16 22:18:30

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: egzamin z GOJP -2 rok

Twoja_wyobraźnia napisał:

pytanie do lat wyższych o egzaminatorów( dr Piekot,dr Wróblewski,dr Małocha,dr Tomczak,prof.Nowakowska)

ale, że co? :-P

z tego grona to dr Wróblewskiego znam z zajęć - przewspaniały człowiek


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#3 2010-12-16 23:19:10

 Twoja_wyobraźnia

I rok

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 15

Re: egzamin z GOJP -2 rok

no kogo się bać ,a kogo nie

z drem W. mam ćwiczenia ,jest wspaniały ,to fakt .I bardzo ludzki.
tylko czy potem nie bedzie problemu z egzamem ? jest mało praktyki na zajęciach a za dużo teorii  niestety.

Ostatnio edytowany przez Twoja_wyobraźnia (2010-12-16 23:20:44)

Offline

 

#4 2010-12-19 21:15:42

 Mirrow

Administrator

Skąd: Brzeg Dolny
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 135
WWW

Re: egzamin z GOJP -2 rok

Nie wiem jaki jest pod względem bycia egzaminatorem; wiem tylko, że chce dla studentów jak najlepiej - przekazać im wiedzę i w pozwolić żyć dalej hehe /gdybym miała wybierać z pewnością wybrałabym dr W. /

O dr Piekocie wiem tylko tyle, że jest wymagający


Nie złamiecie mnie tak łatwo! Moja matka pracuje w ZUSie, mam wtyki w dziekanacie i znajomych na stołówce. Myślisz, że możesz mnie zniszczyć będąc tylko malutkim skrzatem w szkolnym przedstawieniu?! A ja jestem wszechmocny! Mogę zmieniać orbity planet, a nawet własne uczesanie. Mogę sterować czasem, a czasem potrafię zmienić się w abażur. Wielki, wiszący, z falbanami. Nie pytaj mnie, ile jest siedem razy osiem. Po prostu, kurde, nie wiem. 

"Immatrykulacja, juwenalia i spieprzone zapisy na zajęcia w IFP są częścią tradycji Uniwersytetu Wrocławskiego" - Zapytek (?)

Offline

 

#5 2010-12-20 09:13:49

 Twoja_wyobraźnia

I rok

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 15

Re: egzamin z GOJP -2 rok

dzięki,dzięki:P

Offline

 
Nieformalne Forum studentów - Instytut Filologii Polskiej we Wrocławiu (UWr)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Blachownia BetonovĂŠ JĂ­mky Nymburk spa w Ciechocinku